Όποιος επιθυμεί να ανακοινώσει κάποια εκδήλωση ή γεγονός που αφορά το χωριό μας ή την ευρύτερη περιοχή μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο e-mail:kalyviapellas@gmail.com

Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2013

Στον τελικό Κυπέλλου Ε.Σ.ΠΕ.Μ. ο Απόλλων Καλυβίων με την Εδεσσαϊκή Γ.Ε. ‏

Ο Απόλλων Καλυβίων θα αντιμετωπίσει στον τελικό της Ε.Σ.ΠΕ.Μ.  Την Εδεσσαϊκή Γ.Ε , μετά από την νίκη της  σήμερα  επί του Φιλίππου Βέροιας με 3-1 σετ ( 29-27, 25-22, 23-25 και 25-17). Να υπενθυμίσουμε ότι ο Απόλλων νίκησε χθες τον Πιερικό στην Κατερίνη με 2-3 σετ.

Διαβάστε σχετικά με τον χθεσινό αγώνα

Διαβάστε περισσότερα για αυτό το άρθρο ... »

Νίκη και για τον Απόλλων Καλυβίων (έφηβοι) επί του Αρχέλαου Κατερίνης

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3 - 0
Με νίκη επί του Αρχέλαου συνέχισε τους αγώνες για το πρωτάθλημα εφήβων η ομάδα μας με σκορ 3-0 σετ. Επόμενος αγώνας στην Σκύδρα με αντίπαλο τον Αριστοτέλη όπου μας περιμένει άλλη μια πρόκληση για ένα καλό αγώνα. Η ομάδα στην πρώτη συμμετοχή της σε εφηβικό πρωτάθλημα αποκόμισε πολύτιμες εμπειρίες για την συνέχεια καταλαμβάνοντας ήδη την τρίτη θέση πίσω από δυο πολύ δυνατές ομάδες. Συγχαρητήρια στους παίκτες μας και καλή συνέχεια στο παιδικό πρωτάθλημα που αρχίζει την μεθεπόμενη Κυριακή.

Σύνταξη άρθρου: Ακριτίδης Βασίλης